Podkarpacki Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej

...bo siatkówka jest naszym życiem

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Sezon 2010/11 3 Liga Kobiet Runda zasadnicza

III Liga kobiet sezon 2010/11

Tabela wyników

MiejsceZespółMeczePunktySetySSMałe punktySMP
1 UKS I LO Łańcut 14 38 40 : 9 4.4444 1187 : 912 1.3015
2 UKS MOSiR Jasło 14 32 38 : 18 2.1111 1253 : 1048 1.1956
3 SST Lubcza Racławówka 14 24 30 : 25 1.2000 1129 : 1113 1.0144
4 MKS POLONIA POSiR Przemyśl 14 24 27 : 24 1.1250 1028 : 979 1.0501
5 PBS Bank Sanoczanka Sanok 14 22 30 : 27 1.1111 1191 : 1176 1.0128
6 MUKS Olimp Czudec 14 15 23 : 32 0.7188 1132 : 1185 0.9553
7 AZS UR Rzeszów 14 13 20 : 33 0.6061 1035 : 1037 0.9981
8 MKS Stal Nowa Dęba 14 0 2 : 42 0.0476 500 : 1005 0.4975

Wyniki spotkań

Mecz NrGospodarzGośćWynikW setach
1 AZS UR Rzeszów SST Lubcza Racławówka 0:3 19:25;21:25;19:25
2 UKS I LO Łańcut MKS POLONIA POSiR Przemyśl 3:0 25:14;25:23;25:21
3 PBS Bank Sanoczanka Sanok MUKS Olimp Czudec 3:0 25:13;25:18;25:17
4 MKS Stal Nowa Dęba UKS MOSiR Jasło 0:3 18:25;23:25;10:25
5 UKS MOSiR Jasło SST Lubcza Racławówka 3:0 25:19;25:8;25:18
6 MUKS Olimp Czudec MKS Stal Nowa Dęba 3:0 25:14;25:16;25:23
7 PBS Bank Sanoczanka Sanok MKS POLONIA POSiR Przemyśl 2:3 25:23;24:26;19:25;29:27;13:15
8 UKS I LO Łańcut AZS UR Rzeszów 3:0 25:17;25:14;26:24
9 UKS I LO Łańcut UKS MOSiR Jasło 3:2 23:25;21:25;25:23;25:11;15:5
10 PBS Bank Sanoczanka Sanok AZS UR Rzeszów 3:1 25:23;25:22;23:25;25:22
11 MKS Stal Nowa Dęba MKS POLONIA POSiR Przemyśl 0:3 23:25;22:25;19:25
12 SST Lubcza Racławówka MUKS Olimp Czudec 3:1 25:12;30:28;23:25;27:25
13 UKS MOSiR Jasło MUKS Olimp Czudec 3:0 25:13;25:7;25:13
14 MKS POLONIA POSiR Przemyśl SST Lubcza Racławówka 1:3 25:17;20:25;18:25;20:25
15 AZS UR Rzeszów MKS Stal Nowa Dęba 3:1 19:25;25:18;25:19;25:18
16 PBS Bank Sanoczanka Sanok UKS I LO Łańcut 0:3 17:25;13:25;19:25
17 MUKS Olimp Czudec AZS UR Rzeszów 3:1 25:14;25:22;22:25;25:22
18 MKS POLONIA POSiR Przemyśl UKS MOSiR Jasło 0:3 16:25;17:25;20:25
19 SST Lubcza Racławówka UKS I LO Łańcut 1:3 25:27;25:15;24:26;25:27
20 PBS Bank Sanoczanka Sanok MKS Stal Nowa Dęba 3:1 25:22;11:25;25:23;25:21
21 UKS I LO Łańcut MKS Stal Nowa Dęba 3:0 25:14;25:15;25:20
22 SST Lubcza Racławówka PBS Bank Sanoczanka Sanok 3:2 14:25;25:18;25:10;21:25;15:13
23 UKS MOSiR Jasło AZS UR Rzeszów 3:1 23:25;25:13;25:20;25:13
24 MUKS Olimp Czudec MKS POLONIA POSiR Przemyśl 1:3 25:18;16:25;18:25;22:25
25 MKS Stal Nowa Dęba SST Lubcza Racławówka 0:3 19:25;18:25;20:25
26 UKS MOSiR Jasło PBS Bank Sanoczanka Sanok 3:1 25:12;19:25;25:10;25:11
27 UKS I LO Łańcut MUKS Olimp Czudec 3:0 26:24;27:25;25:9
28 MKS POLONIA POSiR Przemyśl AZS UR Rzeszów 0:3 18:25;18:25;14:25
29 SST Lubcza Racławówka AZS UR Rzeszów 3:2 22:25;25:12;17:25;25:22;17:15
30 MKS POLONIA POSiR Przemyśl UKS I LO Łańcut 0:3 14:25;22:25;21:25
31 MUKS Olimp Czudec PBS Bank Sanoczanka Sanok 2:3 22:25;26:24;25:20;19:25;10:15
32 UKS MOSiR Jasło MKS Stal Nowa Dęba 3:0 25:17;25:20;25:18
33 SST Lubcza Racławówka UKS MOSiR Jasło 2:3 19:25;25:14;25:23;25:27;9:15
34 MKS Stal Nowa Dęba MUKS Olimp Czudec 0:3
35 MKS POLONIA POSiR Przemyśl PBS Bank Sanoczanka Sanok 2:3 25:21;20:25;21:25;25:23;11:15
36 AZS UR Rzeszów UKS I LO Łańcut 0:3 19:25;17:25;21:25
37 UKS MOSiR Jasło UKS I LO Łańcut 3:1 25:14;24:26;26:24;25:18
38 AZS UR Rzeszów PBS Bank Sanoczanka Sanok 0:3 21:25;22:25;23:25
39 MKS POLONIA POSiR Przemyśl MKS Stal Nowa Dęba 3:0 25:0;25:0;25:0
40 MUKS Olimp Czudec SST Lubcza Racławówka 3:2 15:25;25:22;25:19;23:25;16:14
41 MUKS Olimp Czudec UKS MOSiR Jasło 2:3 25:20;25:19;23:25;10:25;12:15
42 SST Lubcza Racławówka MKS POLONIA POSiR Przemyśl 0:3 15:25;11:25;19:25
43 MKS Stal Nowa Dęba AZS UR Rzeszów 0:3
44 UKS I LO Łańcut PBS Bank Sanoczanka Sanok 3:1 24:26;25:20;25:17;25:12
45 AZS UR Rzeszów MUKS Olimp Czudec 2:3 23:25;20:25;25:16;31:29;14:16
46 UKS MOSiR Jasło MKS POLONIA POSiR Przemyśl 1:3 25:15;23:25;31:33;17:25
47 UKS I LO Łańcut SST Lubcza Racławówka 3:1 24:26;25:21;25:20;25:18
48 MKS Stal Nowa Dęba PBS Bank Sanoczanka Sanok 0:3
49 MKS Stal Nowa Dęba UKS I LO Łańcut 0:3
50 PBS Bank Sanoczanka Sanok SST Lubcza Racławówka 1:3 25:19;21:25;23:25;13:25
51 AZS UR Rzeszów UKS MOSiR Jasło 3:2 13:25;25:14;27:25;16:25;15:7
52 MKS POLONIA POSiR Przemyśl MUKS Olimp Czudec 3:1 25:15;25:21;18:25;25:21
53 SST Lubcza Racławówka MKS Stal Nowa Dęba 3:0
54 PBS Bank Sanoczanka Sanok UKS MOSiR Jasło 2:3 25:11;15:25;25:20;20:25;14:16
55 MUKS Olimp Czudec UKS I LO Łańcut 1:3 21:25;12:25;26:24;22:25
56 AZS UR Rzeszów MKS POLONIA POSiR Przemyśl 1:3

Logowanie